Kırmadan Tıkanıklık Açma Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler.

Tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi?
Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.Özel robotlar yardımıyla pimaş ve gider borularında oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi benzer biçimde randımanlı hizmet vermesi adına firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme şeklinde cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin basar alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir. Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla ne olursa olsun artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir.

Boru Tıkanıklığı Açma Hizmeti veren Firmamız tıkanıklıkları kırmadan açan aletlere haizdir.

Boru Tıkanıklığı Açma kabusunuz Olmasın…
Boru Tıkanıklıkları her evde çıkabilecek sorunlardan bir tanesidir ve tıkanıklıklar borularda kokuya neden olur ve taşma meydana gelebilir. Bu da evinizde pis kokuya sebep olurken, evinizde de kötü sonuçlara yer verebilir. Bu tür durumlarda bizlere ulaştığınız takdirde size kusursuz hizmet vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın!

Muhtemelen sizlerin de başına gelen ev ve ofislerde sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı wc ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı saatlerce ya da günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularının değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir.Bu firmaların noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması sebebiyle başınızın oldukca ağrımasına niçin olacaktır. Geleceğe dair sıhhi döşem çözümleri artık cihazlar ve yepyeni teknikler yardımıyla ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını elde etmiştır.

Boru Tıkanıklığından Kırmadan Kurtulun
Uzman çalışanlamış olurımız tıkanıklığın niçin kaynaklandığını ve ne benzer biçimde neticelar doğurabileceğini bildikleri için ufak bir kamerayla vakaı çözebiliyorlar.Kırıp dökmeden,kirletmeden ve hiçbir zarar vermeden işlerini sona erdirirler. Firmamız %100 garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Geçmişten bu yana sıkça karşılaştığımız sorunlardan önde gelen ‘tuvalet ve lavabo’ tıkanıklığı. “tuvalet tıkandı” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Malum en klasik yol, pompa ile açmaya çalışmaktır.