Su tesisatında, kaçak, gibi sorunlar faturalarınızın tutarını artırmakla birlikte, evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemlere de niçin olmaktadır. Yalnız size değil alt ve yan komşunuza, binaya da zarar verebilir. Bu tür problemlere karşı hızlı, güvenilir, ergonomik bir çözüm istiyorsanız teknolojiyi kullanan, uzman bir ekibe sahip, İstanbul’da yaygın servis ağı bulunan firmamızla kaliteli hizmeti ayağınıza getirerek sorununuzu çözmeye talibiz. Arayın, daha fazla başınızı ağrıtacak bir problem olmadan en hızlı ve kesin şekilde su tesisatınızda meydana gelen probleme çözüm üretelim.

Su tesisatınızda bir sorun yaşıyor ve hızlı, emin bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezime bildirimde bulunmuş olduğunuz andan itibaren konumunuza en yakın servisimize bilgi verilerek sizlere en kısa sürede ulaşması sağlanır.

Ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarıyla ilgilenmek için tüm donanımlarıyla beraber hazır olarak beklemektedir. Su döşemı problemlerı alanında gelişmeleri yakından takip eden firmamız sayesinde en gelişkin cihazları kullanan ekiplerimiz hiç süre kaybetmeden, verilen adreslere intikal eder.

Öncelikle müşterilerimizin de aktardıkları data ve gösterdikleri bölge üzerinde bir ön keşifte bulunulur. Su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön bulgu hemen sonra; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgede su kaçağı bulma işlemi yapılmaya başlanır. Su sesine kırılgan bir cihaz olan akustik dinleme cihazı yardımıyla klasik yöntemlerle saatler beklide günler olan, zahmetli bu çalışma dakikalar içinde pratik bir şekilde aslabir yeri kazmaya da gerek duyulmadan bitirilmektedir. çoğu zaman 5-10 dakika civarında süren bu işlem peşinden bölge tespit edilir ve müşterilerimiz tasdikı sonrasında kırma işlemi, yalnız bir iki fayans kırmaya gerek kalacak şekilde gerçekleştirilir. Kırma işlemimiz maksimum bir fayans büyüklüğünde olacağından dolayı bu işlem oldukca kısa sürerek kaçak olan boruya ulaşılır.

Su ne kaçağı olan bölge onayınız doğrultusunda işinde yılların deneyimine haiz, güven veren uzman tesisatçımız tarafınca, tamir edilir. Başka kaçak olup olmadığı, onarılan bölgenin denetimü kısa bir sürede yapıldıktan sonra, gene onaylamaınız doğrultusunda bölgeye kapatıcı madde uygulanır. Talebiniz doğrultusunda fayans kırmadan tespit edilen bölgedeki fayansınız sağlam olarak çıkartılır, onarım yapıldıktan sonra tekrar eski haline rahatça getirilebilir.