Ortalama Bir Banyonun Orta Sınıf Malzemelerle Tadilatı ve Yenileme Maliyeti

Kaliteli banyo dolapları ve orta sınıf malzemelerle oluşturulan banyo fiyatımız yaklaşık 16000 TL’dir. Çok fazla lükse girmeden farklı bir tasarımla ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılacak olan bu paketi seçtiğinizde farklı ve güzel bir banyo tasarımıyla karşılacağınıza emin olabilirsiniz. Anahtar teslim olarak sunduğumuz banyo yenileme paketlerimizden olan bu komple banyo tadilatı işi ortalama olarak 7-10 gün sürmektedir. Mutlaka işe başlamadan önce görsel hazırlanır. Yerleşim planı yapılır ve siz onay verip imza atıldıktan sonra işlemler başlar. 

Banyo tadilatında ve yaptığımız bütün işlerde sorumluluğu tamamen üzerimize alıyoruz. Siz planlı olarak yapılan ve günlük düzenli kontrollerin yapıldığı bir tadilat süreci yaşıyorsunuz. Ustaların aman gelemedim, aracım bozuldu, lastik patladı şöför bayıldı  bahaneleriyle uğraşmamak için, ödeme planında belirlenen ödeme dışında zamansız ödeme yapmamak için ve en önemlisi yapılan işin arkasında durulacağına emin olmak için bizi arayın biz o bahaneleri ortadan kaldıralım.

Bu paketimizde yer alan banyo yenileme hizmetlerimizde sıhhi tesisat mutlaka yenilenmektedir.

 

Küçük alanları en kullanışlı şekilde tasarlayarak banyo dekorasyonu ve tadilatını şık, mütevazi dilerseniz parlak isterseniz loş ve zarif tasarımlarımızla banyolarınızı en keyifli hale getirmek için hizmet veriyoruz. Size özel tasarımlarımızla banyoda ihtiyacınız olacak her türlü teferruat düşünülerek topyekün banyo tadilat hizmetimizden yararlanmak için bizi aramaktan çekinmeyin. Ücretsiz bulgu için 02165058441

İç Mimarlık ve Yapı Dekorasyon, siz değerli ziyaretçilerimizin isteklerini ve kullanım avantajlarını birleştirerek tasarımlarını gerçekleştirmektedir.Kaliteli ve göz alıcı banyo dolapları modelleri, banyo aydınlatma çözümleri, banyo seramik ve fayans hizmetleri, duşakabin ve duş teknesi, banyo tesisatı ve havlupan benzer biçimde çeşitli hizmetlerimizden biri ya da bir kaçından yararlanmak için bizi arayın.

Banyo Tadilatı ve İç Mimarlığı iyi mi Yapılır?

Banyo tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha ustalaşmış ve güzel duyu mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş kesinlikle projelendirilmelidir prensibiyle çalışmış olduğumız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun banyo yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında duşakabin ve küvet yerleşimi, klozet seçimi ve yer belirlenmesi, banyo dolabı ve çeşitleri, çeşitli vitrifiye malzemelerin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi döşem işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, ihtiyaç duyulan tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için ihtiyaç duyulan fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak araç-gereç esas alınacağından mutlaka yerinde bulgu yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Mutlaka bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız fakat en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

Banyonuzun tadilatının ne kadar tutacağını ve maliyetini öğrenmek için bizi aramanız kafi