Klima Arıza Servisi
Usta Klimacıekibimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde klimalar mevzusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Her marka klimaya onarım bakım onarım teknik servis hizmeti. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hareket eden her biri alanında sertifikalı genç teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen her bölüme 1 yıl güvence güvencesi altındadır.

Klima tamir Servis
Klima tamir Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren  Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Klima Bakımı
Cihazların ısı aktarma yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar aletin performansında düşüklüğe neden olur. Ek olarak aygıt içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime gore düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki defa klima bakımı yapılması son aşama önemlidir.

Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, Klima Servisi  Teknik

Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Teknik Servis
2014 yılının ilk çeyreğinde Anadolu yakasında kurulan firmamız  Teknik Servis adı altında kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, onarım, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Klima Montajı
Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek örutubet taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen klimalardan arzu ettiğiniz verimi bazen hiç alamazken kimi zaman çok yüksek enerji sarfiyatıyla alabilmektesiniz.

Klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimanızın ömrü kısalmaktadır.

Kullandığınız klimanın BTU değerine gore ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde size yardımcı olmaktadır. İstanbul geneline alanlarında uzman teknik personelimizle size klima montajı konusunda her marka klima ve ortamda hizmet vermekteyiz.

Klima Montajında Yapılması Gerekenler nelerdir?
Detaylı bilgi için Lütfen Klima Montajı sayfamızı ziyaret edin.

Klima Bakımı Servisi
Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği,
Elektrik döşemı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin denetimü,
R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü,
Drenaj tavası ve hattının temizliği,
İç fan pervanelerinin temizliği,
Tüm bağlantılarının denetimü,
Hava filtrelerinin temizliği,
estetik görüntü kontrol,
eksik ise gaz ilavesi.

Klima Teknik Servisi
yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan Klima SERVİSİ her türlü klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır.
Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Aletin ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima aletinıza senede iki kez periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Klima Servisi
Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların Arıza tespiti, Tamiri, Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Klima tamir Servisi
Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken yalnız bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana klima servisi sektöründe hizmet vermektedir.
Klimanızda oluşabilecek tüm arızaların tamirini marka ayırt etmeksizin deneyimli ekiplerimiz orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Yaygın servis ağımız ile İstanbul ilçelerinde klima servisi alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.
İstanbul içi klima onarım bakım işleriniz için güler yüzlü, dürüst ve ustalaşmış kadromuzla hizmetinizdeyiz. Her marka klimalarınız için firmamız bünyesindeki yetki belgeli elemanlarımızla en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir