• Ağustos 5, 2017

Elektrik Tesisatı Tamiri Aynı Binalar Gibi Ömürleri Vardır Elektrik Tesisatı Eskimiş Binalarda Yangın çıkma Riski Çok Yüksekdir.

Elektrik Tesistanın Eskimiş Olduğunu Nasıl anlarız?
Elektrik Tesatınız Kalbolarının Zamanla oksitlenmesi Ve deforme olması kaçınılmazdır Elektrik Sayacından Sigortalarınıza Gelen Kalbolarda Deformasyon var ise Dairenizin Yada Binanızın Elektrik Tesisatını Yenilemeniz Gerekmektedir.
Tesisatınızın Deforme Oldugunu anlamanız için Eletkrili Soba Klima Isıtıcılar Çalıştırdığınızda Sigortadan Evinize gelen tesisat kablosunun aşırı Isınması Elektrik tesisatınız Eskimiş Ve değişmesi gerektiğini gösterir.

Elektrik Tesisat Tamirinde Ustaelektrikci.com olarak Yanmaz kablo kullanmayı tercih ediyoruz Yanmaz kablo Herhangi bir Ark kısa devre durumunda kabloyu Saran Özel yanmaz iletkensiz madde sayesinde alev almaz.

Elektrik tesisatınızı Bir ustaya baktırmanız önemlidir.
Gün içinde zaten çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb. birçok elektronik cihaz elektrik kullanıyorken üstüne ilave gelen yüklemeler ile hem elektrik tesisat zorlanır hem de sigorta sistemi hasar görebilir.
Aşağıdaki Resimde Kısa Devre Sonucu çıkan yangının Resmidir.


Fazla elektrik kullanımı yüzünden elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltajın sürekli düşük gelmesi ve elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpması , elektrikli cihazların bozulmaları ve hatta yangın bile olabilir.

 

Zil Tesisatı Tamiri

Zil tesisatı Bina Sahiplerinin Hergün Kullandıkları Araç olduklarından Dolayı Bozulması halinde Acilen yaptırmak istedikleri bir Elektrik devresidir Binalarda Kullanılan Zil tesisatları Normal Elektrik tesisatı gibi değildir. Eski tesisatların deformasyonu düğmelerin bozulması neticesinde Zilin Çalmaz. Usta Elektrikçi Her Bütçeye uygun Zil tesisatı yapmaktadır.

Müşteriler için Tavsiye Ettiğimiz Zil Tesisatı Görüntülü ve Sesli uyarı sistemleridir. Sizin zilinize Herzaman iyi niyetli insanlar basmaz Tanımadığınız Kişilere Kapınızı Açmak istemezsiniz Bunun içinde Görüntülü Uyarı Sistemlerini Tercih Etmelisiniz.

Usta Elektrikçi olarak Biz Sizin ihtiyacınıza Göre Gelip Dairenize yeni sistemi montaj ederiz.

Mevcut Zil tesisatınızı Değiştirmek ve mevcut Hali ile kullanmak istersenizde ustalarımızı Arayıp Bilgi alabilirsiniz İş yoğunluğuna Göre Zil tesisatınızı 1 iş günü içinde montajını yapabiliriz. Aşağıdaki Resimden Görüntülü Audio Sistem Resmi bulunmaktadır. Mutlu Ve Güvenli Günler Ustaelektrikci.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir